Dysponujemy gamą około 1000 różnych wzorów obrączek. Wszystkie są wyeksponowane w naszym salonie – aby można je, dotknąć przymierzyć, zobaczyć jak wyglądają „na żywo”.

Na naszej stronie internetowej dostępny jest katalog prezentujący naszą ofertę obrączek. Jednak nie opieramy swojej oferty na prezentacji zdjęć. Z doświadczenie wiemy, że wykonane przy użyciu nowoczesnych technik cyfrowych i programów komputerowych zdjęcia katalogowe często nie oddają wiernie rzeczywistego wyglądu wyrobów. Sugerują oglądającemu większą niż w rzeczywistości masę i szerokość, intensywniejszy połysk czy nienaturalną głębie koloru. Dlatego zdecydowaliśmy sie na wykonanie wszystkich modeli z naszej oferty, aby nasi klienci podejmując decyzję mogli zobaczyć swoje przyszłe obrączki „w realu”.

Posiadamy wszystkie wzory, zarówno tradycyjne, jak i nowości, aktualnie wchodzące na rynek.

Omawiając naszą ofertę nie sposób nie wspomnieć o obrączkach soczewkowych. Soczewka to wyraźnie wyczuwalne pod palcami uwypuklenie na wewnętrznej stronie obrączki. Ma ono za zadanie przede wszystkim zapobiegać odparzaniu się palców ale przede wszystkim zdecydowanie zwiększa komfort noszenia. zginania palca, zdejmowania i zakładania obrączek. Zaleta ta jest szczególnie doceniana przez panów, zwykle nie przyzwyczajonych do noszenia biżuterii na palcach. W naszej firmie macie Państwo możliwość przymierzenia i porównania konkretnego wzoru obrączek zarówno w wersji zwykłej jak i soczewkowej. Pozwoli to Państwu osobiście przekonać się o zaletach i komforcie używania obrączek soczewkowych.